GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

 


İnternet sitesi, MangaDenizi.com’un (Gizlilik sözleşmesinde “MangaDenizi” olarak anılacaktır.) uygulaması kullanılırken elde edilecek herhangi bir bilginin gizliliğine saygı duymak MangaDenizi’nin politikasıdır.

MangaDenizi’nin kullanıcıların ad soyad, şifre gibi bilgilerini alma amacı uygulamayı nasıl kullandıklarını daha iyi anlamaktır. Kullanıcı isterse MangaDenizi’nin sitesini sosyal medya üzerinden paylaşabilir. Bunu yapan kullanıcının sosyal medya bilgileri alınmaz. Uygulamayı indiren kullanıcılardan cihaz lokaline resim indirmeleri için dosya yazma ve okuma izni alınır.

MangaDenizi uygulamayı kullanan kişilerin bilgilerini kimseyle paylaşmaz. MangaDenizi kullanıcıların gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Kullanıcıların birbirlerinin bilgilerine ulaşmaları mümkün değildir. Ancak kullanıcının kendi isteğiyle yaptığı paylaşımlar sonucu başkaları kişisel olmayan bilgilere –okunan manga vb.- ulaşabilir. Uygulamayı indiren herkes gizlilik sözleşmesini kabul etmiş sayılacaktır.